V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Revoluční technologie „Magravs“ od Keshe Foundation

Představte si, že existuje nadace, která má patenty na novou technologii, na technologii o které jsme snívali snad jen při čtení sci-fi literatury a je ochotná tuto technologii poskytnout ZADARMO (!!!), každé vládě, která se o ni oficiálně přihlásí. Tato technologie má potenciál zásadně změnit náš způsob života, cestovat po celé zeměkouli řádově v minutách a to téměř zadarmo, cestovat po vesmíru za stejné peníze, vyrábět si jídlo a energie téměř z ničeho, léčit své, ať nemocí či stářím, sešlé tělo  bez ohledu na finance, druh nemoci či věk.


Dovolte mi, abych tady na těchto stránkách vás všechny informoval o absolutním selhání naší skvělé, rozpočtově zodpovědné vlády. O tom jakou máme vládu, všichni víme a že mainstreamová media této vládě lezou do zádele, asi taky hned tak někoho nezaskočí a tak si jistě říkáte, co to tady kecám, proč sem tahám politiku. No, já bych to normálně nedělal nikdy, kdyby se nejednalo, ale kdyby se nejednalo zásadně o naše zdraví, životy, čisté životní prostředí, k tomu netušené zkvalitnění našeho dosavadního života a v neposlední řadě i o naše peníze.

Představte si, že existuje nadace, která má patenty na novou technologii, na technologii o které jsme snívali snad jen při čtení sci-fi literatury a je ochotná tuto technologii poskytnout ZADARMO (!!!), každé vládě, která se o ni oficiálně přihlásí. Tato technologie má potenciál zásadně změnit náš způsob života, cestovat po celé zeměkouli v řádově minutách a to téměř zadarmo, cestovat po vesmíru za stejné peníze, vyrábět si jídlo a energie téměř z ničeho, léčit své sešlé tělo ať nemocí či stářím bez ohledu na finance, druh nemoci či věk.

 

Dovedete si to představit? Že ne? Ale asi budete muset!

 

To vše nám totiž nabízí  Keshe Foundation  v čele s iránským jaderným inženýrem Mehran(em) T. Keshe(m) a naše vláda na takovou nabídku nereaguje a dělá mrtvého brouka. Přece naše milá vláda nedopustí, abychom se měli dobře, to by celá jejich dosavadní usilovná práce vyšla v niveč.

Na nabídku vydání dokumentace k techologii "Magravs" od Keshe Fundation již oficiálně přistoupily některé vlády jako Rusko, Itálie, Čína, Indie, USA a mnoho dalších, kterých každým dnem přibývá a opravdu dostaly plnou dokumentaci od Keshe Foundation zcela zdarma. Revoluce ve vědě se děje právě teď a tady a my můžeme být jejími přímými účastníky a to „LIVE", ale díky naší vládě se asi zase jen povezeme jako černí pasažéři, bez jízdenky.

Mimochodem, co jsem psal o České Republice, tak to samé, jen v bleděmodrém, platí i o Slovensku.

Tady uvedu odkaz na weby s články a videi ke Keshe Foundation, které vás uvedou do problematiky tak, abyste se lépe v této orientovali:

Pod tímto článkem jsou další odkazy na starší články a videa.

Teď je na nás, abychom vytvořili tlak na naše volené zástupce a přinutili vládu jednat, já již psal na web  Napište jim" , ale je třeba ještě více přitlačit.

Zde jsou odkazy na odeslanou zprávu:

Jenže, všechno toto může mít ve svých důsledcích i odvrácenou tvář a to klidně i v tvář satanovu.

Může se sice stát, že vlády začnou využívat tuto technologii přesně tak, jak si to představujeme, jenže co se stane s naším životem, když domyslíme všechny důsledky až do konce? Výpadek výroby a distribuce v energetice, výpadek výroby v chemickém a farmaceutickém průmyslu, výpadek v přepravě a hromadné dopravě, ve stavitelství v potravinářském průmyslu a zemědělství a z toho plynoucí nezaměstnanost, prostě každá lidská činnost bude ovlivněna tak zásadně, že se to musí dotknout dosavadního ekonomického systému a to tak, že nutně musí nastat jeho zhroucení, pokud tuto změnu nechceme dělat tři sta let. Zhroucení dosavadního ekonomického systému by zásadně ovlivnilo a to zcela určitě, drtivou většinu z nás, třeba nezaměstnaností, výrazným zdražením všech produktů, které bychom si nedokázali vyrobit sami, výrazným zvýšením daní a to třeba i velmi vysokou daň za používání Keshe čí Rossiho technologie, kterou bychom museli platit podobně, jako dnes poplatek za televizi a rozhlas, přičemž si dokážete představit, že taková daň by mohla dosahovat úrovní, které by s těchto a podobných technologií dokázala udělat technologii pro horních deset tisíc. Prostě nestačí jen přijmout tuto progresivní technologii, ale je nutné tuto technologii ještě zavést funkčně do ekonomického systému tak, aby to mělo pozitivní dopad na každého člověka na této planetě a ne naopak.

Jaké tedy jsou možnosti současných politiků a vlád ustát takový ekonomický šok bez totálního kolapsu celého současného ekonomického a společenského systému a s tím co nejméně negativně ovlivnit dopad do současného lidského života. Popravdě nikdo přesně neví jistě nic.

Jsou teoretické možnosti, jako například přejít na ekonomický systém   základního příjmu  , nebo na tomto principu odvozených ekonomických systémů, které by to teoreticky dokázaly řešit, ale současným vládám se tento systém zásadně nelíbí. Nelíbí proto, že dává lidem příliš mnoho volnosti a tudíž lidé začnou být příliš nezávislí a všichni víme nebo alespoň tušíme, že nezávislého člověka nedokážete establishment příliš ovládat a to může být ten největší problém, pro zavedení alternativních ekonomických systémů. Každopádně už jen přejít na zcela nový ekonomický systém je tak složitá věc, že by asi z počátku docházelo k situacím, které by byly jen těžko v klidu řešitelné, to znamená, že by zpočátku docházelo k různým nepokojům spolu se ztrátou důvěry ve stávající vedení jednotlivých států. Pakliže se ale rozhodneme zavést takovou změnu, tak pak jak, rychle nebo raději pomalu, pokud pomalu, jak pomalu, během pěti, padesáti nebo dokonce sta let? Osobně si myslím, že výhodu budou mít ty státy, které najdou odvahu zavést takový systém co nejrychleji, tzn. že vytvořit virtuální ekonomický model a alespoň dva roky tento model testovat paralelně spolu se současným systémem a opravovat, ladit, testovat a pak z 31.12. na 1.1. skokově zavést. Podaří-li se to však tak, jako je to zvykem v České Republice (nový systém sociálních dávek, registr vozidel, registr obyvatel), tak se má svět na co těšit.

Ale proč to vůbec píšu, ne z toho důvodu, že bych chtěl ekonomům radit, ti si stejně udělají, co oni budou chtít bez ohledu na jakékoliv doporučení, byť dobře míněné, ale píšu to proto, že chci upozornit na to, co nás reálně čeká a že nás více než vědeckotechnologická revoluce čeká daleko větší revoluce, revoluce sociální, společenská a morální a hlavně ta poslední, to bude výzva. Nebojím se technologie, bojím se lidí, neboť v posledních létech se alespoň mi zdá, že lidé zhrubli, zesobečtěli, jdou po penězích jako slepice po flusu a v tomto pojetí lidskosti nás tato sociální, společenská a morální revoluce bude stát mnohé křivdy a životy, jak už to v historii lidstva několikrát proběhlo, jako např. vědeckotechnická revoluce na přelomu 19 - 20 století, která s sebou přinesla změnu společenského systému z feudálního na kapitalistický a taky to nebylo bez slz a krve. Čili i u téměř dokonalé technologie Keshe Foudation plně platí rčení, že řetěz je vždy tak silný, jak je silný jeho nejslabší článek a v tomto případě je nejslabším článkem nadevší pochybnost člověk.

Tím bych nechtěl na vlády házet dopředu špínu a ukazovat na ně, že to zase určitě všechno zkazí, vytunelují, odkloní ale je pravda, že doposavad většina vlád nepřesvědčila, už jen svým přístupem k obyčejným lidem, ať se to týká potravin, zdraví, právě zapíráním technologií, zvláštním přístupem k demokracii a právu. Buďme si plně vědomi toho, že to taky může být promyšlená energetická past elitních tajných loží, jak nedopustit, aby úroveň probuzených lidi nepřesáhla potřebných 8%. Může to být další kotva ve 3D, zoufalý pokus nabídnout falešnou naději hledajícím. Protože, proč až nyní, když patenty byly už z r. 2007, a proč držitelům diplomatických pasů (ti jsou rekrutováni právě z elitních tajných loží), proč musíme žádat o tyto informace, proč řešení všeho najednou a pro všechny není bezpodmínečné a zdarma? Vám to nepřijde podezřele?

Chci jen, abyste pokud budete tuto technologii podporovat, měli jasnou představu, v co všechno se to může zvrhnout, kde jsou skrytá rizika a co je nutné si pohlídat, co vlastně nesmíme spustit z dozoru ani na vteřinu. Já věřím v lidstvo a jsem si jist, že lidstvo se chopí své šance s veškerou zodpovědností a že výše uváděné katastrofické scénáře zůstanou nenaplněny a že to co musí být učiněno, proběhne rychle a hlavně hladce, ale vše musí zůstat pod veřejnou kontrolou, podle hesla důvěřuj, ale prověřuj, protože čert nikdy nespí. Musíme si tuto technologii vynutit a potom si i pohlídat její dopady, čili bude to sofistikovanější záležitost než jen napsat poslanci či vládě a pak jen sedět a hledět s otevřenou hubou, jak nám naše šance protéká mezi prsty do kanálu spolu s naší vysněnou lepší budoucností. Protože jestli se nám oči zalijí slzami lítosti nad tou ztrátou, tak si pak ani nemusíme všimnout, že nám naopak nasazují na ruce další pouta a to by bylo teprve nemilé.

Jan Larysz

 
30.08.13 12:49
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one