V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Léčebné postupy

Tato rubrika vám přináší informace o netradičních a málo známých alternativních léčebných postupech.

Homeopatie

MMS

Léčba jílem

Léčení olejem

Léčení petrolejem

Úvod do homeopatie - základní informace o působení metody, o historii a o výrobě a ředění homeopatických léků.

LÉČBA JÍLEM

 

Prastará vnitřní i zevní léčba jílem je známa na celém světě. Léčivé vlastnosti hlíny jsou známy už od pradávna. Existují záznamy staré několik tisíc let už z doby Sumerů, Egypta a Indie. Jílem se léčilo i v Číně, Tibetu, Mongolsku nebo v Rusku. Archeologické nálezy z celého světa nasvědčují tomu, že jílem se léčilo ještě dávno před tím, než naše předky napadlo využívat k léčení byliny nebo jiné prostředky. Hlínu používali jak vnitřně, tak i na bahenní koupele a hliněné obklady. Historie léčení hlínou sahá několik tisíciletí zpátky.

 

LÉČENÍ  OLEJEM

 

 

Tento zajímavý způsob léčení různých chorob není obecně znám a je založen na zkušenostech jednotlivců, kteří jeho účinek ověřili sami na sobě. Protože je to metoda vyloženě lidového léčitelství, nemá pochopitelně potřebné teoretické zdůvodnění, což konečně existuje i u jiných způsobů lidového léčení. Věrohodnost tohoto léčení se zakládá na praktických zkušenostech a výsledcích. Je to způsob léčení nenáročný a neobyčejně jednoduchý.

Je to jeden ze starších způsobů lidového léčitelství, který pomáhal lidem od řady nemocí. Nejvíce byl rozšířen v Bosně-Hercegovině, kde lidé při různých nemocech petrolej pili a také si jím potírali tělo.  Také u nás se dochovaly zprávy, že se v době před druhou světovou válkou používalo petroleje k léčebným účelům. Je však důležité upozornit, že k léčení se používá petrolej lékárenský, který se destiluje rozdílným způsobem při jiných teplotách na rozdíl od běžného petroleje. Špatně upravený petrolej neléčí a navíc je zdraví škodlivý. Při podávání petroleje na lačno se někdy dostavuje průjem. Je však dosti velký problém tento lékárenský petrolej v ČR, ale i na Slovensku koupit, avšak v Polsku, Rakousku nebo Německu se dá sehnat daleko snadněji a běžně se dá koupit v lékárnách na Ukrajině.

MMS (Master Mineral Solution) - nový, téměř zázračný lék a to nejen na různé druhy rakovin ale i na AIDS, chřipku, hepatitidu, opary, malárii, a mnoho dalších nemocí. MMS se rozděluje podle základní chemické látky, kterou obsahuje a kterou také léčí, na

MMS 1- chloritan sodný ve formě roztoku  

MMS 2- chlornan vápenatý v granulované formě

Přestože se mé vědomosti o léčbě těmito přípravky v posledních třech létech radikálně rozšířily, raději nebudu nic komentovat a uvedu pouze odkaz na stránky, kde o tomto preparátu vědí více, ne-li všechno.

www.czmms.info


A zde je odkaz na video s Jimem Humblem objevitelem MMS.


A další poučný film o MMS, film je rozdělený na dvě části:

První část filmu o MMS

Druhá část filmu o MMS

 


Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one