V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

LÉČENÍ PETROLEJEM

Je to jeden ze starších způsobů lidového léčitelství, který pomáhal lidem od řady nemocí. Nejvíce byl rozšířen v Bosně-Hercegovině, kde lidé při různých nemocech petrolej pili a také si jím potírali tělo.  Také u nás se dochovaly zprávy, že se v době před druhou světovou válkou používalo petroleje k léčebným účelům. Je však důležité upozornit, že k léčení se používá petrolej lékárenský, který se destiluje rozdílným způsobem při jiných teplotách na rozdíl od běžného petroleje. Špatně upravený petrolej neléčí a navíc je zdraví škodlivý. Při podávání petroleje na lačno se někdy dostavuje průjem. Je však dosti velký problém tento lékárenský petrolej v ČR, ale i na Slovensku koupit, avšak v Polsku, Rakousku nebo Německu se dá sehnat daleko snadněji a běžně se dá koupit v lékárnách na Ukrajině.

Indikace:
 • Téměř všechny poruchy krvetvorby
 • Otrava krve
 • Nízký, střídavý a vysoký krevní tlak
 • Vysoký cholesterol
 • Chudokrevnost
 • Problémy s prostatou
 • Rakoviny, leukémie
 • Růže (streptokokový zánět kůže)
 • Zánět mozku, míchy a nervů s následným ochrnutím
 • Žaludeční vředy
 • Diabetes (cukrovka)
 • Alopétia areáta (ohraničená plešivost) jen některé případy

 

Užití:

Otrava krve u dětí – první den 5x denně kávová lžička a pak 3x denně kávová lžička dalších 6 dnů,

                       u dospělých – první dvě dávky jsou polévkové lžíce, pak jako u dětí.

Nízký, střídavý a vysoký krevní tlak – ráno a večer kávová lžička po dobu 3 týdnů, vždy po 2 měsících opakovat do vymizení příznaků nebo max. 1 rok, pak rok pauza.

Chudokrevnost –3x denně kávová lžička po dobu 4 týdnů na lačno (před jídlem).

Vysoký cholesterol – ráno kávová lžička po dobu  14 dní, pak 7 dní přestávka a to celé dvakrát opakovat.

Problémy s prostatou – ráno a večer kávová lžička po dobu 4 týdnů, jednou po roce preventivně zopakovat.

Rakoviny, leukémie – 3x denně kávová lžička po dobu 2 týdnů na lačno (před jídlem), pak 2 týdny přestávka a znovu 1x zopakovat. Po druhé přestávce kontrola u lékaře, mělo by být vše OK. U malých dětí do tří let snížit množství dávky o polovinu, ne četnost dávky.

Růže (streptokokový zánět kůže) – 3x denně kávová lžička po dobu 5 dní + stejnou frekvencí mazat petrolejem postižené místo.

Zánět mozku, míchy a nervů s následným ochrnutím první 3 dny 5x denně kávová lžička, pak 3x denně kávová lžička dalších 7 dnů a pak ještě 10 dnů 1 lžička ráno na lačno. V případě, že by stav nebyl ještě přesvědčivý, tak po 10ti denní přestávce ještě 10 dnů 1 lžička ráno na lačno.

Žaludeční vředy – 3 týdny užívat 3x denně kávovou lžičku na lačno.

Diabetes (cukrovka) – 3x denně kávová lžička po dobu 4 týdnů na lačno, pak 2 týdny přestávka, nato to samé ale jen 3 týdny, pak 2 týdny přestávka a naposled 3x denně kávová lžička po dobu 2 týdnů na lačno a kůra končí, možno po roku opakovat.

Alopécia areáta (ohraničená plešatost), nebo Alopécia totalis (celková plešatost hlavy) u této nebo i u celkové plešatosti je možné aplikovat petrolej 2x denně, ráno na lačno a večer těsně před spaním, 1 kávovou lžičku po dobu 4 týdnů a navíc večer mazat petrolejem postižená místa, 2 týdny přestávka ve vnitřním užívání, mazání nepřerušujeme a pak celé 1x opakovat.

Čištění krve a zbavení se toxinů v těle -  v první fázi se začíná s malými dávkami petroleje a to první den, pouze jednu kávovou lžičku, druhý den lžičku ráno a lžičku večer, třetí den 3x denně lžičku každých 8 hodin a tento cyklus udržovat ještě 11 dnů tak, aby tato první fáze trvala celkem 2 týdny. Pokud by se vám v první fázi dělalo nějak špatně (nauzea, nevolnost, závratě, bušení srdce, pocení, zdvojeni vidění, třes rukou či těla atd.), je potřeba snížit dávkování i pod mnou uváděné hodnoty, jednalo by se o příliš rychlou detoxikaci, čili mohly by se projevit abstinenční příznaky z rychlého úbytku toxinů. Třetí týden si dáme přestávku, ve které užíváme pouze krev čistící čaje, které si můžeme volně vybrat podle naší chutě. Čtvrtý týden pokračujeme s dávkováním jedné kávové lžičky pouze dvakrát denně a pátý týden kávovou lžičku jednou denně, nejlépe vždy v pravidelný čas před spaním. Toto poslední dávkování opakujte po půl roce po dobu jednoho týdne a pak zase po roce. Pak pravidelně jednou v roce 1 kávovou lžičku petroleje po dobu 12 dní na lačný žaludek jako prevence.

 

Chemoterapie, radioterapie a petrolej –

 

chemoterapie - lékárenský petrolej zásadně nedoporučuji užívat během chemoterapie. Jsou to totiž dva zcela opačně působící procesy. Výhodně je užívání lékárenského petroleje až po ukončení chemoterapie, kdy vám tento dokáže vyčistit krev od všech metabolických nečistot a jedů, které po chemoterapii v krvi zůstanou. Po ukončení léčení chemoterapií, ale i ozařováním se začíná v první fázi s malými dávkami petroleje a to první den, pouze jednu kávovou lžičku, druhý den lžičku ráno a lžičku večer, třetí den 3x denně lžičku každých 8 hodin a tento cyklus udržovat ještě čtyři dny tak, aby tato první fáze trvala celkem týden. Pokud by se vám v první fázi dělalo nějak špatně (nauzea, nevolnost, závratě, bušení srdce, pocení, zdvojeni vidění, třes rukou či těla atd.), je potřeba snížit dávkování i pod mnou uváděné hodnoty, jednalo by se o příliš rychlou detoxikaci, čili mohly by se projevit abstinenční příznaky z rychlého úbytku toxinů. Druhý týden začneme s dávkováním jedné polévkové lžíce dvakrát denně a třetí týden polévkovou lžíci třikrát denně. Čtvrtý týden a případně i další týdny (max. až do šestého týdne celkové doby léčení petrolejem) jednu polévkovou lžíci lékárenského petroleje před spaním a toto poslední dávkování opakujte po půl roce po dobu jednoho týdne a pak zase po roce. Pak pravidelně jednou v roce 1 kávovou lžičku petroleje po dobu 12 dní na lačný žaludek jako prevence.

Radioterapie - pokud však podstupujete pouze radioterapii (tedy žádná chemoterapie), lze petrolej používat i během (v průběhu) léčby a to proto, že každé jednotlivé ozařování, je ukončený proces trvající sekundy, maximálně minuty, kdy jsou nějaké rakovinné (a bohužel i zdravé) buňky zničeny radioaktivním zářením. Bezprostředně po tomto lokálním radioaktivním ozařování nastává přirozený ozdravovací proces v těle a to až do dalšího ozáření. Tak to tělo dělá pořád dokola (ozáření, zničení buněk, ozdravování poškozené tkáně, další ozáření, zničení buněk, ozdravování atd.) dotud, dokud není ozařování ukončeno a veškerá tkáňová poškození nejsou opravena. Při tomto léčebném procesu, díky mrtvým buňkám, se v těle vytváří složité prostředí v oblasti lymfatického systému, kdy je potřeba z těla odvést jak radioaktivní produkty vzniklé rozpadem ozářených mrtvých buněk, tak metabolity vzniklými  radioaktivním prostředím vzniklým v těle po ozáření. Právě proto je potřeba pomoci co nejvíce, prostřednictvím petroleje o kterém víme, že dokáže vyčistit krev, právě od těchto, metabolicky nevhodných produktů. Při ozařování je vhodné používat petrolej vždy, alespoň 4 hodiny před ozařováním jednu polévkovou lžíci (dvě kávové lžičky či jen jednu kávovou lžičku petroleje, to podle toho, jaké budete mít reakce, ale v zásadě platí, že vyšší dávka je lepší). To samé zopakujte bezprostředně po ozářkách a pak každý den co 8 hod. 1 kávovou lžičku do dalšího ozařování. Po ukončení radioterapie pokračujeme v užívání lékárenského petroleje tak, že první týden (pokud jste ukončili radioterapii např. v pondělí, tak do konce týdne a celý následující týden) užíváme 3x denně kávovou lžičku petroleje co 8 hod. a pak 1x denně 1 polévkovou lžíci a to max. 6 týdnů. Pak si dáme tři měsíce pauzu a pak si zopakujeme 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 5 týdnů, po tomto léčebném bloku si dáme 6 měsíců pauzu a znovu 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 3 týdnů, potom si 1x ročně po dobu nejméně pěti let pravidelně dáváme vždy v pravidelný čas (např. vždy v 9. měsíci v roku, kdy je dostatek čerstvé zeleniny a ovoce) 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 2 týdnů. Po této době doporučuji jako prevenci, pravidelně jednou v roce 1 kávovou lžičku petroleje po dobu 12 dní na lačný žaludek.

 

 

Jiný případ je když se rozhodnete používat lékárenský petrolej až po ukončení radioterapie. Po ukončení léčení ozařováním se začíná v první fázi s malými dávkami petroleje a to první den, pouze jednu kávovou lžičku, druhý den kávovou lžičku ráno a kávovou lžičku večer, třetí den třikrát denně kávovou lžičku každých 8 hodin a tento cyklus udržovat ještě čtyři dny tak, aby tato první fáze trvala celkem týden. Pokud by se vám v první fázi dělalo nějak špatně (nauzea, nevolnost, závratě, bušení srdce, pocení, zdvojeni vidění, třes rukou či těla atd.), je potřeba snížit dávkování i pod mnou uváděné hodnoty, jednalo by se o příliš rychlou detoxikaci, čili mohly by se projevit abstinenční příznaky z rychlého úbytku toxinů. Druhý týden začneme s dávkováním jedné polévkové lžíce dvakrát denně a třetí týden polévkovou lžíci třikrát denně. Čtvrtý týden a případně i další týdny (max. až do šestého týdne celkové doby léčení petrolejem) jednu polévkovou lžíci lékárenského petroleje před spaním, pak si dejte tři měsíce pauzu a pak si zopakujeme 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 5 týdnů, po tomto léčebném bloku si dáme 6 měsíců pauzu a znovu 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 3 týdnů, potom si 1x ročně po dobu nejméně pěti let pravidelně dáváme vždy v pravidelný čas (např. vždy v 9. měsíci v roku, kdy je dostatek čerstvé zeleniny a ovoce) 1x denně 1 polévkovou lžíci petroleje a to po dobu 2 týdnů. Po této době doporučuji jako prevenci, pravidelně jednou v roce 1 kávovou lžičku petroleje po dobu 12 dní na lačný žaludek.

 

Prevence – petrolej je vhodné užívat ještě dříve, než vznikne nějaký problém a to pravidelně jednou v roce 1 kávovou lžičku petroleje po dobu 12 dní na lačný žaludek.

Obecně lze říct, že lékárenský petrolej účinkuje u všech nemocí, které spojují svůj původ s krví.

Upozornění:

Je nevhodné až nebezpečné užívat petrolej spolu s antibiotiky a také není vhodné během užívání petroleje jíst maso.

 

Aktualizováno 24.3.2015

 

 

 

 

 

24.03.15 11:43
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one