V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

MMS (Master Mineral Solution) - nový, téměř zázračný lék a to nejen na různé druhy rakovin ale i na AIDS, chřipku, hepatitidu, opary, malárii, a mnoho dalších nemocí. MMS se rozděluje podle základní chemické látky, kterou obsahuje a kterou také léčí, na

MMS 1- chloritan sodný ve formě roztoku  

MMS 2- chlornan vápenatý v granulované formě

Přestože se mé vědomosti o léčbě těmito přípravky v posledních třech létech radikálně rozšířily, raději nebudu nic komentovat a uvedu pouze odkaz na stránky, kde o tomto preparátu vědí více, ne-li všechno.

www.czmms.info


A zde je odkaz na video s Jimem Humblem objevitelem MMS.


A další poučný film o MMS, film je rozdělený na dvě části:

První část filmu o MMS

Druhá část filmu o MMS

 


A odkaz na stránky, kde si můžete koupit všechno pro léčení. Jedná se sice o obchod, kde prodávají bazénovou desinfekci, ale vzhledem k tomu, že už začíná farmaceutická loby větřit nebezpečí a už dokonce se objevily první články o nebezpečí používání MMS (viz. např. ZDE), bude velice brzy užívání této substance zakázáno v zájmu našeho zdraví a dále budeme na rakovinu umírat za obrovské prachy a ještě větší zisky farmaceutického průmyslu. Proto tedy, aby se tento e-obchod nestal předmětem právních sankcí ze strany orgánů činných v trestním řízení, nesmí vám prodat nic, co by deklaroval jako léčivo, léčebný prostředek či potravinový doplněk.

Avšak všechny chemické přípravky jsou na nejvyšší profesionální úrovni, pro tuto společnost je zpracovávají a dodávají vysoce odborné firmy, jedny z největších distributorů chemikálií v EU. Proto je kvalita a desinfekční účinnost jejích přípravků zcela prvotřídní.

Pokud tedy dále máte zájem o tyto desinfekční přípravky a jiné doplňkové zboží, tak klikněte na tento odkaz   http://www.czchem.cz/.

 

 

 

 

 

 

 

 

22.11.09 14:38
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one