V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Potravinové doplňky

Koenzym Q10,

Kombucha,

Lyprinol,

Mumio,

Omega 3

Ovosan,

Propolis,

Tea Tree Oil,

Tibetská houba,

Hraje klíčovou úlohu při produkci energie a v ochraně buněk před poškozením toxickými volnými radikály. Ochraňuje tak buňky před poškozením a před předčasným stárnutím.

Zpět na "potravinové doplňky"

Kombucha je nápoj vzniklý procesem fermentace kombuchové kultury a čajového nálevu. V závislosti na době fermentace má sladkokyselou chuť a výrazně pozitivní vliv na zdraví.

Zpět na "potravinové doplňky"

Slávka se zeleným lemem

(Perna camaliculus)

 Lyprinol, lék ze slávky se zeleným lemem.

Mumio-asil je znám jako léčebný prostředek ve východní medicíně více než tři tisíce let. Je to starý zázračně působící balzám, šťáva skal, lidově řečená „krev  hory“. Tento černý, lesklý balzám, nazývaný slzami hor, je znám a používán jako významný lék po tisíciletí. O jeho léčebných schopnostech psal i tádžicko-perský lékař a filosof Avicena v 11. století n.l. Mumio se nachází v horách Tianšanu, Altaje a Kavkazu, většinou v jeskyních, ve výšce od dvou do tří tisíc metrů. Ve střední Asii je Mumio široce používáno v lidovém léčitelství i dnes. Při zkouškách na zvířatech i lidech byla dokázána vysoká účinnost balzámu zejména při hojení zlomenin a zlepšování celkového stavu nemocných. Mumio udržuje tělesnou a duševní energii na správné úrovni, posiluje kosti, v případě zlomenin je jejich srůstání 2,5 krát rychlejší.

OMEGA-3 nenasycené mastné kyseliny – tuky z mořských ryb – jsou tzv. esenciální, pro lidský organismus nepostradatelné látky. Tělo si je neumí vyrobit samo, proto je musí získávat z vhodné stravy nebo ve formě potravních doplňků. Mají nezastupitelný vliv na vývoj a správnou funkci mozku, podporují rozvoj imunitního systému a mají vliv na celkovou vitalitu dětí.

Zpět na "potravinové doplňky"

„OVOSAN“ naděje proti rakovině!?

Orienátlní medicína a zejména prý staří Číňané po staletí přiznávali vaječnému žloutku protinádorový účinek. Vědečtí pracovníci Československé akademie věd zahájili v roce 1982 systematický výzkum nadějné substance se stejnými účinky, kterou izolovali z ischemizovaných (tj. bez přístupu kyslíku) kuřecích embryí. Výsledkem byl československý patent ether-fosfolipidu PNAE se selektivním protinádorovým účinkem. Řečeno velice schematicky a laicky, tento produkt našich vědců se dokáže nahromadit v membránách nádorových buněk, poškodí je a pak i rozbije. Nádorová - rakovinou postižená - buňka se vylije do organismu a tak zanikne. PNAE umožňuje nádorovým buňkám fakticky páchat sebevraždu, zatímco normálních, fyziologicky zdravých buněk si nevšímá. Na počátku výzkumu, o kterém je řeč, byl RNDr. Jindřich Kára, DrSc., doc. ing. Alois Nováček, DrSc., a jejich spolupracovníci. Výsledkem mnohaleté práce je zmíněný československý patent, slibující v boji s rakovinou možná nové, netušené možnosti.

Propolis

 


TEA TREE OIL

Olej z australského čajovníku

Kajeput střídavolistý  (Melaleuca alternifolia)

Máte rádi kefír a utrácíte za komerční produkty typu Aktivia, Actimel, atd? Můžete si vypěstovat vlastní, mnohem kvalitnější a to jen za cenu mléka! Jak? Díky takzvané tibetské houbě (podobná varianta je z Kavkazu). 

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one