V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Vitamín B17 (LAETRYL)

Po chemické stránce se jedná o sloučeninu dvou molekul cukrů, jež je označována jako amygdalin. Obsahuje benzaldehyd a kyanid. Význam laetrylu je sporný. Na jedná straně je na seznamu jako jedovatý prvek pro svůj obsah kyanidu a na straně druhé je v USA povolen a distribuován jako lék proti rakovině.


Zdroje: je jediným B vitaminem, který se nevyskytuje v pivovarských kvasnicích. Laetryl nalezneme v malém množství v jádrech pecek meruněk, třešní, broskví, švestek a v jádrech jablek.

Dávky: Oficiální medicína nedoporučuje jeho užívání bez lékařské kontroly vzhledem k jeho vysoké toxicitě. Přesto je pod přísným lékařským dohledem užíván v nízkých dávkách v léčbě nebo v prevenci nádorů. Alternativní medicína však naopak laetryl považuje za zcela bezpečný a zcela běžně s ním léčí různé druhy rakovin. Více zde.

vloženo 02.10.2008 v 00:10 hod.

02.10.08 00:10
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one