V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Dýchací potíže a kašel jsou tak staré problémy jako lidstvo samo. Avšak s průmyslovou revolucí se výskyt těchto potíží několikanásobně zvýšil, až se stal vážným problémem lidstva.

Zde uvádím několik rad, jak si pomoci bez poplatků u chudých lékařů a lékárníků. Ať slouží ke zdraví

Dětský kašel

Tuberkulóza

 


Potřebujeme-li dostat dětský kašel pod kontrolu používáme v zásadě dva typy bylinek. Jedny kašel zklidňují a hodí se zejména na noc a druhé usnadňují vykašlávaní hlenu a hodí se převážně přes den. Tuto zásadu velice často nedodržují lékaři natož lékarníci ani obecně není příliš známá. Proto si vždy prostudujte příbalový leták k léku a postupujte vy v duchu této zásady. Nespoléhejte se na genialitu svého lékaře nebo lékárníka, ale používejte obyčejný selský rozum a chraňte své děti.


Tuberkulóza

Tuberkulóza (TBC, souchotiny) je chronické bakteriální infekční onemocnění.

Tuberkulóza, z latinského slova tuberculum (hrbolek, nádorek) je chronické infekční onemocnění, vyvolávané bakteriálními zárodky prokázanými v roce 1882 Robertem Kochem, nazývanými Mycobacterium tuberculosis, případně jako Kochův bacil

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one