V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Lymská borelióza

Ptačí chřipka

Tuberkulóza


LYMSKÁ BORELIÓZA

(BORRELIA BURGDORFERI)

Patří mezi spirochaetaeceae. Přenašečem bakterie je klíště Ixodes ricinus. Lymská borelióza je multisystémové infekční onemocnění postihující nejčastěji kůži, klouby, srdce a nervový systém. Epidemiologickým agensem je právě bakterie - spirochéta Borrelia burgdorferi, přičemž v Evropě dominuje podtyp Borrelia afzelii vyvolávající kožní projevy a Borrelia garinii, která se manifestuje neurologickými projevy. Borrelia burgdorferi identifikovali MUDr. Willy Burgdorferem, Ph.D.  a spol. v roku 1982. Lymská borelióza představuje nejčastější onemocnění přenášené ze zvířat na člověka (antropozoonóza) s přírodním ohniskem ve střední Evropě.

Zpět na "Infekční choroby"

Absurdní bezuzdná medializace „ptačí chřipky“ („ptačí chřipka“, H5N1, atd.) probíhající v posledních létech v celém světě, neustále strašení světovou pandemií s katastrofálními následky pro stovky miliónů lidí má zřejmě jeden jediný cíl, vydělat na tomto strachu co možná nejvíce peněz. 

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one