V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.


Atopický ekzém (někdy nazývaný též atopická dermatitida, endogenní či konstituční ekzém) je vlastně kožní zánět, převážně alergického původu. Tento chronický a svědivý zánět může být totiž způsoben nejen alergicky, ale i nealergicky, např. suchostí a podrážděním kůže. U někoho převažuje jedna, u jiného zase druhá složka. Rozhodně není přenosný (infekční). Jedná se o velmi úpornou chorobu se skrytou příčinou, přičemž táto může být u každého případu jiná.


LUPÉNKA (psoriasis)

Lupénka je běžně považována za neinfekční kožní chorobu, protože na kůži jsou vidět nepřehlédnutelná ložiska suché bílé šupinkovité kůže, někdy mokvající a jindy krvácející. Nejčastěji se ložiska vyskytují na velkých kloubech, loktů, kolen a vlasové části hlavy. Obvykle se lupénka zhoršuje po prodělaných horečnatých onemocněních, po psychických traumatech, na jaře a na podzim, když v létě a v zimě naopak nastává zklidnění. Přesto, že alopatičtí lékaři stále považují lupénku za kožní chorobu, zcela evidentně to tak není a nejmodernější výzkumy dávají za pravdu léčitelům, kteří vždy tvrdili, že lupénka je druhotný projev jiné skryté specifické poruchy, poruchy žlučového hospodářství. Nejedná se tedy o konkrétní poruchu žlučníku, játry nebo slinivky, ale pravděpodobně se jedná o mírnou specifickou disfunkci, všech těchto orgánů.

Léčba je pro postiženého velice složitá a náročná z hlediska vnitřní disciplíny, ale za to s téměř stoprocentní jistotou úplného vymizení příznaků. Jisté stravovací zásady  se už musí dodržovat celý život, jinak se kožní projevy disfunkce žlučového hospodářství celkem určitě v různém čase vrátí.

Léčba lupénky je však velice specifická pro každého pacienta, protože lupénka je reakce na disfunkčnost vícera orgánů, přičemž neznáte míru disfunkčnosti jednotlivých orgánů. Popíšu tady léčbu drastickou, která pomůže snad všem i když pro většinu bude zbytečně bezohledná. Časem však určitě zjistíte, které zapovězené potraviny ve vašem specifickém případě můžete bezproblému používat.


morgellons - nemoc jako z hororu.

Několik tisíc lidí z celého světa trpí záhadnou kožní chorobou, které se říká morgellons. Lékaři její existenci zatím odmítají připustit. Neví se, zda za ní stojí neznámý druh houby, bakterie, nebo jde jen o psychickou poruchu.

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one