V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3148"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Přímo a konkrétně lepek jsem nezkoušel vyloučit, ale zkoušel jsem a funguje to skvěle, vyloučit živočišnou stravu (možno jíst pouze ryby a velice málo vařeného či dušeného bílého masa), včetně vyloučení všech smažených jídel (např. bramboráky, koblihy, lívance, vaječinu, rybí ale i zeleninové řízky atd.). Dieta se musí držet o to déle, čím je lupénka starší, ale obecně lze říct, že již po půl roce začínají být vidět výsledky. Úplné vyléčení, kdy již není potřeba dodržovat dietu nelze předpokládat, ale lze ji, po jisté době, ne tak přísně dodržovat. Pokud však někdo zkoušel, čí má i jinou zkušenost s vyloučením lepku ze stravy s ohledem na lupenku, prosím podělte se s námi o ni.
Nezkoušel někdo vyloučit lepek? I když to znamená kompletní změnu jídelníčku, prý to dobře funguje. Jíme lepku mnohonásobně více než naši prarodiče a následky jsou různé.
14.10.11 15:28
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17688 | 36%)
Ne (15543 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one