V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Infekční zánět močových cest

Pokud trpíte infekcí ledvin způsobenou bakterií Escherichia coli, pak je řešení vašeho problému celkem snadné a to i když současná medicína s tím má dosti velký problém. Některé virulentní kmeny Escherichia coli, které se dokážou usídlit v močových cestách a tam způsobovat nepříjemně bolestivé infekce. Klíčem k jejímu úspěchu jsou tenoučké chloupky, jimiž je bakterie pokryta, tzv. fimbria. Tyto chloupky fungují jako  háčky, které umožňují bakterii zachytit se buněk vystýlajících stěny trubic. Když se zde podaří zachytit velkému množství bakterií, dochází k infekci. Jak tedy vyhrát souboj s tímto nepříjemným onemocněním? Řešení je nasnadě. Stačí jej o fimbria připravit nebo je alespoň poničit.

Alternativní medicína má jedno staré a léty osvědčené řešení - brusinky. Mechanizmus jejích působení nám není přesně znám a proto se nepouštíme do vysvětlování, to přenecháme vědcům. Praxe mám, ale jasně potvrzuje účinnost brusinek, proti této konkrétní infekci. Brusinky v jakékoliv formě, čerstvé, sušené, zavařené nebo jako brusinkový džus či šťáva, vám již během několika málo dnů dokážou výrazně pomoci od bolestí a potíží infekcí vzniklých a zhruba do tří týdnů jste bez potíží.

Je však potřeba po této době ještě hlídat, jestli se infekce nevrátí, nebo preventivně si sem tam dát ještě nějakou „brusinku", protože neznáme mechanizmus vstupu infekce do močových cest a je pravděpodobné, že tento mechanizmus se jen tak rychle neodstraní. Tady musíme počítat s pomocí ozdravných mechanizmů těla a dát tělu trochu více času a to tím, že budeme držet dezinfekční stav močového ústrojí, pomocí brusinek, co možná nejdéle (jeden až dva měsíce po vymizení příznaků infekce, u použití prášku ze sušené drogy, nesmí celková doba léčení přesáhnout dva měsíce).

 

 

 

 

 

 


28.08.13 17:17
jan1212
Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one