V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Téměř všude a vždy,  když dojde k popálení slyšíte „namaž to“ a v zápětí „nemaž to“. Jak je to správně? Tisíce let před moderním alopatickým lékařstvím to bylo jasné a až moderní doba z toho udělala problém. Tisíce let se popáleniny mazaly sádlem nebo olejem, později máslem a vždy to fungovalo skvěle. Samozřejmě se bavíme o spáleninách 1. a 2. stupně na poměrně malém kousku pokožky. V zásadě platí, že nejprve vždy co nejrychleji musíme postižené místo zchladit (nejlépe ledem nebo sněhem, není-li, což je ve většině případů, tak tekoucí studenou vodou). Jako druhé, postižené místo očistit a desinfikovat a jako třetí zamezit sekundární infekci. Nic víc v tom není. První část ošetření je poměrně jasná (zchladit) a druhou a třetí část ošetření (očistit, ošetřit, desinfikovat) dokážou speciální mazadla na bázi tuků, navzdory tvrzení lékařů. Tyto mazadla dokážou čistit a to i poměrně úpornou nečistotu, dokážou ošetřit tím, že zabrání úniku tekutin z postižených buněk a nakonec dokážou desinfikovat a zabránit sekundární infekci, vrstvou mastnoty s přidanými antiseptickými vlastnostmi.Jednoduchá příprava, vynikající účinky nejen na spáleniny.

Zpět na "popáleniny"

Jedním z již dostatečně vyzkoušených mazadel na spáleniny je tento vynikající Třezalkovo-měsíčkový olej. Hojivé účinky jsou nad jakoukoliv pochybnost.

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one