V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.
 

Další léčebné postupy a recepty na stránkách:

http://rakovina.wgz.cz/

a nebo další vynikající stránky:

http://www.lecba-rakoviny.estranky.cz/

a jeden inspirativní a poučný film, který stojí určitě za zhlédnutí ZDE s českými titulky.

 

 

 

Jak poznat kvalitniho onkologa.

 

Když vám lékař v případě rakovinného onemocnění doporučuje chemoterapii je třeba se ho zeptat:

Zpět na "rakovina, leukémie".

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

 

Zpět na "rakovina, leukémie".

Úvod do problematiky léčení rakoviny vitamínem B17

V průběhu roku 1950 po několika létech výzkumu, oddaný biochemik Dr. Ernest T. Krebs ml. izoloval nový vitamín, který označil číslem B-17 a pojmenoval ho „Laetrile".  Jak léta plynuly, tisíce lidí začalo být přesvědčených, že Krebs konečně objevil prostředek úplné kontroly nad všemi druhy rakovin a toto přesvědčení dnes sdílí ještě daleko víc lidí. V padesátých létech minulého století Ernest Krebs neměl téměř žádnou představu do jakého vosího hnízda píchl.  Proč?  Protože farmaceutické nadnárodní společnosti nemohly patentovat nebo si jinak nárokovat výhradní právo na tento vitamín, spustily propagační útok nevídané krutosti proti vitamínu B17, napříč faktu, že konkrétní důkazy jeho účinku o převzetí kontroly nad všemi druhy rakovin odborníky obklopují v drtivém množství. Proč tedy ortodoxní medicína spustila válku proti bezlékovému přístupu. G. Edward Griffin, autor knihy „Svět bez rakoviny“ tvrdí, že odpověď nenajdeme ve vědě, ale v politice a je založená na skrytých ekonomických a mocenských zájmech těch, kteří dominují zdravotnickým institucím.

Na konci článku jsou adresy, kde je možno vitamín B17 koupit.

Zpět na "rakovina, leukémie".

Jak nemoc vzniká?

CML je důsledkem získané genetické abnormality kmenových buněk kostní dřeně, která vede k nadměrné produkci bílých krvinek a snížení jejich programované buněčné smrti. Ve většině případů je spojená s přítomností tzv. Philadelfského chromozomu.

Určité procento těchto buněk tvoří nezralé buňky (blasty). Blastické buňky brání ostatním krevním buňkách v normálním fungování. Podle počtu blastických buněk v krvi se průběh onemocnění dělí do tří fází s rostoucími zdravotními obtížemi – chronické, akcelerované a blastické fáze.

Ačkoli onemocnění způsobuje genetická abnormalita, CML není dědičná. Může se objevit v jakémkoli věku, nejčastěji však postihuje osoby ve středním věku a starší lidi. U dětí je vzácná.

Zpět na "rakovina, leukémie".

Jednou z nejrozšířenějších forem nádorových onemocnění je rakovina prsu. Postihuje především ženy, i když se nevyhýbá ani mužům. Při dotazníkových akcích vyjadřovaly ženy vždy největší strach právě z této nemoci, i když ohrožuje podstatně menší počet žen než nemoci srdce. Výskyt tohoto ochoření v posledních desetiletích soustavně narůstá souběžně s prodlužující se průměrnou délkou života žen. Vědci a lékaři definovali faktory zvyšující riziko onemocnění, probíhají desítky dlouhodobých výzkumů, jejichž cílem je najít postupy prevence vzniku nemoci a způsoby nejefektivnější léčby. Některé z výzkumu přináší výsledky, nad kterými je dobré se zamyslet a přehodnotit některé své návyky.

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17661 | 36%)
Ne (15543 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one