V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.
B17 komplexní léčba nádorových onemocnění podle léčebného protokolu Oasis Hope, Mexico
B17 komplexní léčba nádorových onemocnění (Simona Novotná)
 
Cílem tohoto článku je představit tuto možnost léčby a léčebné produkty širší veřejnosti a podělit se o dosavadní zkušenosti s terapií založenou právě na tomto přípravku na bázi B17.

Důležité je hned na začátku říci několik důležitých skutečností. Produkt, o kterém se zmiňuji v tomto článku, je produktem vyráběným v Mexické laboratoři a prodávaný na www.cytopharmaonline.com, nejedná se o přípravky z drcených meruňkových jader prodávané v České Republice pod názvem B17, které nemohou mít požadovaný účinek z toho důvodu, že originál je čistý extrakt amygdalinu v uvedené gramáži a ne pouze nadrcené meruňkové jádro v uvedené gramáži, které obsahuje pouze pár procent léčebné látky.

Další skutečností je, že původní léčba vychází z léčebného protokolu Oasis Hope, mexické nemocnice, která Amygdalinem oficiálně léčí. Je to komplexní terapie, kterou, má-li fungovat, je nutné dodržovat, a která stojí na několika základních pilířích, kterými jsou:

1. léčba B17
2. doplňková metabolická léčba, která má za úkol podpořit obranný mechanismus člověka
3. aplikace vysoké dávky vitamínu C
4. dieta, která má za cíl omezit příjem cukrů a upravit jídelníček tak, aby v něm bylo maximální zastoupení lehce stravitelných potravin, aby energie organismu se mohla plně soustředit na boj s nemocí.
5. pozitivní myšlení, protože pokud někdo vyhrát nechce, zkrátka nevyhraje.

Udává se, že léčba B17 je vhodná pro všechna nádorová onemocnění, ne však pro rakovinná onemocnění krve, s tím, že šance je tím vyšší, čím dřív se onemocnění podchytí, čímž se tato léčba neliší od léčby tradičními přípravky.

Nyní několik málo slov k jednotlivým komponentům léčby. B17, jinak též Amygdalin (syntetická obdoba je Laetrille) je látka vyráběná z jader ovoce nejčastěji meruněk. Existuje buď tabletová forma 500mg a nebo injekční 3g. Vzhledem k tomu, že cílové dávkování je 12g denně jeví se injekční podání jako optimální a tabletové jako doplňkové, není-li možné injekčně látku podat, či jako prevence nádorových onemocnění. Tabletová forma se v Čechách prodává okolo 3,5tis (100tablet) a injekční okolo 4tis (10 ampulí). V Cytopharmě je látka výrazně levnější, nicméně je problém ji dopravit do EU a zejména do Čech, neboť Cytopharma látku odmítá z důvodů celních restrikcí poslat a pokud ji pošle, celníci ji s největší pravděpodobností dle interních pokynů zničí. Takže v ceně na českém trhu musí být zohledněno i toto. Dávkování látky se upravuje tak, aby si tělo postupně navykalo na vyšší dávku a to od 3g denně, až po zmíněných 12g denně.

Aby byla léčba komplexní, a účinná, je třeba zakomponovat metabolický protokol, který se skládá zejména z enzymatických doplňků, což je preparát Magazyme, který obsahuje trávicí enzymy, jako jsou: pancreatin, papain, bromelain, amylasa, lipasa, trypsin a chymotrypsin. Tyto enzymy pomáhají organismu s lepším vstřebáváním živin a šetří energii pro boj s nádorovým onemocněním. Další doplňky, které se používají je B15, což je silný antioxidant, AHCC neboli Active hexose correlated compound, který je extraktem z houby Lentinula edodes známé též jako Shiitake, jejíž účinky ve velké míře stimulují imunitní systém. Dále se jako doplňky používají vitamíny a to zejména emulgovaný vitamín A, který tímto způsobem je možné brát ve vysokých koncentracích a také vitamín C, který se ideálně bere ve formě IV, která umožňuje právě tyto vysoké koncentrace anebo v tabletové formě, ideálně jako Cester, což je přípravek, který je možné brát, aniž by došlo k negativním vlivům na trávicí systém. Dalším doplňkem je preparát Prevenca, což je výtažek z nejrůznějších bylin, který rovněž pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Jako doplňkový preparát je možné označit Žraločí chrupavku a další vitamíny.

Nedílnou součástí léčby by měla být i vhodně zvolená dieta, respektive správné stravování a to takové, které bude co nejefektivnější. Což znamená takové, které bude co nejméně negativně zatěžovat organismus a přitom mu dodá maximální množství látek nezbytných pro boj s nádorovým onemocněním. Poslední verze diety Oasis Hope zdůrazňuje zejména vyvarovat se cukru, tučných výrobků, konzervantů. Strava by měla být pestrá s dostatkem zeleniny, žitných výrobků, ovoce (ne příliš sladké), obilovin, luštěnin, bílkovin: lehkého masa (kuřecí, krůtí, ryby, králík), vajíček, ořechů apod.

Poslední složkou komplexní léčby je pozitivní myšlení.
Má-li být léčba účinná, je třeba zakomponovat a zkombinovat všechny složky.

Co vám tedy nabízím je konzultace léčebného postupu na základě mých více než pětiletých zkušeností a co nezvládnu poradit já, poradí vám lékaři, na které mám kontakty, mám k dispozici dostatečnou zásobu B17 v injekcích i tabletách pro celou vaši kůru stejně tak, jako všechny doplňky. Všem, kdo si objednají jakýkoli produkt, zdarma zašlu protokol léčby (originál z Oasis Hope - jediná nemocnice na světě, která má ucelený program léčby B17 a doplňky), stravovací režim Oasis Hope (přímo od člověka, který se léčil v této nemocnici). Vzhledem k tomu, že jsem poradila již stovkám pacientů, mohu Vám poradit, co komu zabralo (jaká kombinace B17 a doplňků). Většina doktorů, co léčí B17, může potvrdit kladné reference na mne. Pokud váháte, potom neváhejte a obraťte se na mne, za zkoušku nic nedáte, aktuálně mám všeho dostatek: B17 Tablety 500mg, ampule 3g (Originál Cytopharma Mexico - foto zašlu), Pascorbin 7g, A+E kapky, Cester, vitamin E, žraločí chrupavku, Prevenca, AHCC, MegazymeForte, všechen potřebný materiál pro aplikaci.
Jsem pravděpodobně jediná, kdo Vám může zajistit komplexní informace týkající se této metabolické léčby.

Máte-li zájem o tuto problematiku blíže, kontaktujte mne prosím na:

Mob. tel. - 731127733
nebo na:
e-mail - objednavka@amygdalina.cz
Simona Novotná

Jak poznat kvalitniho onkologa.

 

Když vám lékař v případě rakovinného onemocnění doporučuje chemoterapii je třeba se ho zeptat:

Zpět na "rakovina, leukémie".

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

 

Zpět na "rakovina, leukémie".

Úvod do problematiky léčení rakoviny vitamínem B17

V průběhu roku 1950 po několika létech výzkumu, oddaný biochemik Dr. Ernest T. Krebs ml. izoloval nový vitamín, který označil číslem B-17 a pojmenoval ho „Laetrile".  Jak léta plynuly, tisíce lidí začalo být přesvědčených, že Krebs konečně objevil prostředek úplné kontroly nad všemi druhy rakovin a toto přesvědčení dnes sdílí ještě daleko víc lidí. V padesátých létech minulého století Ernest Krebs neměl téměř žádnou představu do jakého vosího hnízda píchl.  Proč?  Protože farmaceutické nadnárodní společnosti nemohly patentovat nebo si jinak nárokovat výhradní právo na tento vitamín, spustily propagační útok nevídané krutosti proti vitamínu B17, napříč faktu, že konkrétní důkazy jeho účinku o převzetí kontroly nad všemi druhy rakovin odborníky obklopují v drtivém množství. Proč tedy ortodoxní medicína spustila válku proti bezlékovému přístupu. G. Edward Griffin, autor knihy „Svět bez rakoviny“ tvrdí, že odpověď nenajdeme ve vědě, ale v politice a je založená na skrytých ekonomických a mocenských zájmech těch, kteří dominují zdravotnickým institucím.

Na konci článku jsou adresy, kde je možno vitamín B17 koupit.

Zpět na "rakovina, leukémie".

Jak nemoc vzniká?

CML je důsledkem získané genetické abnormality kmenových buněk kostní dřeně, která vede k nadměrné produkci bílých krvinek a snížení jejich programované buněčné smrti. Ve většině případů je spojená s přítomností tzv. Philadelfského chromozomu.

Určité procento těchto buněk tvoří nezralé buňky (blasty). Blastické buňky brání ostatním krevním buňkách v normálním fungování. Podle počtu blastických buněk v krvi se průběh onemocnění dělí do tří fází s rostoucími zdravotními obtížemi – chronické, akcelerované a blastické fáze.

Ačkoli onemocnění způsobuje genetická abnormalita, CML není dědičná. Může se objevit v jakémkoli věku, nejčastěji však postihuje osoby ve středním věku a starší lidi. U dětí je vzácná.

Zpět na "rakovina, leukémie".

Jednou z nejrozšířenějších forem nádorových onemocnění je rakovina prsu. Postihuje především ženy, i když se nevyhýbá ani mužům. Při dotazníkových akcích vyjadřovaly ženy vždy největší strach právě z této nemoci, i když ohrožuje podstatně menší počet žen než nemoci srdce. Výskyt tohoto ochoření v posledních desetiletích soustavně narůstá souběžně s prodlužující se průměrnou délkou života žen. Vědci a lékaři definovali faktory zvyšující riziko onemocnění, probíhají desítky dlouhodobých výzkumů, jejichž cílem je najít postupy prevence vzniku nemoci a způsoby nejefektivnější léčby. Některé z výzkumu přináší výsledky, nad kterými je dobré se zamyslet a přehodnotit některé své návyky.

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17702 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one