V této těžké době zdravotnických experimentů, kdy mnozí mají těžké dilema, zda jíst nebo se léčit, dovoluji si nabídnout zdarma alternativu na těchto stránkách. Já zdarma můžu, nejsem vázán Hippokratovou přísahou a lékařskou komorou.

Srdce a oběhový systém je zvláštní kategorie neduhů, která vyžaduje v 99,9% případů aktivní spolupráci pacientů. Každý pacient by nejraději pozřel nějakou odpornou bylinku a šel domů vyléčený, ale tak to bohužel vůbec nefunguje. Většinou je potřeba, aby pacient změnil životní styl, upravil životosprávu, zbavil se trvalého stresu a zvýšil úměrně své nemoci pohybovou aktivitu. Při tom všem je potřeba brát bylinky dlouhodobě a pravidelně. To vše dohromady staví před moderního člověka, který chce všechno hned teď, nepřekonatelnou překážku na které, celé léčení obvykle rychle skončí ještě dříve, než se mohou projevit výsledky takového léčení. Máte-li trpělivost, silnou vůli a hlavně chuť se léčit přírodě bližšími prostředky, tak prosím vstupte.

Zpět na "srdce a oběhový systém".

Příčiny vysokého krevního tlaku jsou velice různé a proto je na toto léčení tolik druhů léčebných postupů, receptů, bylinek, potravin a potravinových doplňků. Jen si vybrat
z postupů např. ZDE , z receptů např.  Tibetský česnekový recept
,
z bylinek např. Hlíva ústřičná,
z prvků
vápník, draslík,  
z potravin např.  ZDE ,
z potravinových doplňků např.  Kombucha, Omega3.

Tabulka krevní tlak.xls
(393.5kB)

Po stáhnutí této tabulky v Excelu (Microsoft Office) na vaše PC je možno zapisovat hodnoty krevního tlaku do tabulky a tyto hodnoty jsou dále převedeny do přehledného měsíčního grafu. Barvy tabulek a grafů jsou voleny tak, aby příliš nerušily ani při černobílém tisku.

Zpět na "srdce a oběhový systém".

V roce 1974 pracovníci UNESCO našli v jednom Tibetském klášteře hliněnou desku s asi 5000 let starým textem na kterém byl návod na tento česnekový extrakt. Již tisíce lidí ho vyzkoušelo a ti kterým to povolil žlučník si ho nemohou vynachválit. Zkuste i vy.

Má zimní verze

Má zimní verze

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (17699 | 36%)
Ne (15544 | 32%)
KNIHCENTRUM.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one